Чорновол проти деяких нюансів надання «учасника бойових дій»

405

Тетяна Чорновол виправдовується з приводу того, що не підтримала закон «Про надання учасника бойових дій».

Як повідомлялося раніше, 19 березня Тетяна Чорновол дала коментар українському виданню, у якому назвала такий закон популістським. Також вона зауважила, що в першу хвилю мобілізації пішли психічнохворі добровольці, які хотіла «екстремального сафарі» та розваг.

Народна депутат України зауважила, що не варто надавати «учасника бойових дій» людям, які служили у добровольчих батальйонах до моменту їх легалізації, адже тоді з’являться тисячі фіктивних «добровольців».

Сьогодні цю ситуацію Тетяна Чорновол прокоментувала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Знову брудна брехня, начеб то я проти надання статусу учасника бойових дій добровольцям. Як можна таке поширюати! АУ! Люди прокиньтесь!

Мій чоловік пішов на фронт, як доброволець та загинув за ВАС. Як можна так розпинати його дружину, навіть, якщо ви займаєтесь чорним піаром!? Повинні ж бути хоч якісь моральні рамки.

Моя позиці наступна: статус учасника бойових дій повинен отримати кожний учасник бойових дій. Проте категорично проти, щоб його отримували ті, хто приїжджав на фронт зробити селфі. А також, дружини, брати, сини тих, хто робив селфі.

Я до речі, знаю дуже багатьох добровольців, була у них на передній лінії фронту. До речі, на фронті я була не менше трьох місяців, зокрема, в найгарячіші часи –наступу на Маріуполь, дебальцівської кризи. Я би могла, але принципово на це не пішла -отримати статус учасника АТО чи бойових дій».