Чорновол виправдовує покарання за «самоволку»

303

Народний депутат Тетяна Чорновол прокоментувала критику керівниці «Юридичної сотні» щодо законопроекту №4193. У ньому йдеться про звільнення з військової служби військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини.

«Весь сенс цього законопроекту полягає саме у захисті прав бійців а не у їх порушенні. Цей закон пропонує звільняти В ЗАПАС, а не взагалі. Тобто статус військовослужбовця зберігається і в разі, якщо суд визнає його невинним, бійця буде поновлено.

Будь-яке «високе» командування будує стратегію на папері і коли в якомусь районі перебуває 1000 бійців, то вони розраховують саме на таку кількість, а не на 900 чи 800 (та кількість, яка реально є). В нас складається ситуація, коли за штатним розкладом чота повністю укомплектована, а в розвідку піти нікому.

Тож цей законопроект необхідний для забезпечення РЕАЛЬНОЇ комплектації бійцями. Щоб було кому стріляти та прикривати тил саме реальними людьми а не «фантомами». Якщо ми не будемо звільняти у запас тих осіб, які фактично відсутні, ми ризикуємо життям наших захисників», — написала на своїй сторінці соціальної мережі Facebook Тетяна Чорновол.