Чубаров: Заборонити можна організацію, а не людей

276

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував заборону їхньої діяльності в Криму.

Росія не змогла переламати і перетягнути на свою сторону Меджліс, тому вирішила йти іншим шляхом: заборон і переслідування.

Незаконна прокурор Криму Наталя Поклонська підготувала документи про екстремістську діяльність кримськотатарської організації в Криму.

«Я не можу сказати, що там у 500 сторінках, але впевнений, що це передруківки з Інтернету. Якби там було щось суттєве, вони вже б давно заборонили Меджліс. З іншого боку наші адвокати, спираючись на формальні моменти законодавства Російської Федерації, яка сьогодні де-факто контролює окуповану нею територію. Наші адвокати надали певні матеріали і так зване «засідання», так званого «суду», перенесено на 10 березня», — розповів Рефат Чубаров.

Усі рішення, які зараз прийматимуться кримським судом – вони є незаконними, оскільки присутність російської окупаційної влади в Криму є незаконною.

«Є реакція міжнародних Інститутів. Щодо майбутнього судового «засідання», ми залучили представників міжнародних організацій, які не лише слідкують. А й приймають участь», — додав голова Меджлісу..

Також Рефат Чубаров наголосив, що заборонити можна рух, але людей і їхню справу – ні.