Dead by April виступить у Києві з новим альбомом

863

Цього року настрій квітня задасть самий мелодійний метал-рок зі Швеції.

Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11

Дата: 23 квітня 2016 року

Квитки: 450-900 грн

Dead by April складно назвати класичними представниками метал-сцени. Нью-метал, альтернатива і вокал з елементами скрім в їхній музиці органічно сплітаються з поп-мелодіями. Самі музиканти характеризують жанр групи так: «Dead by April — це метал-група і в той же час поп-метал. Я думаю фани металу можуть розуміти нашу музику не завжди зовсім вірно».

Та й образ у групи позитивніше, ніж мав би бути у металістів. Концерти Dead by April завжди відрізняються теплотою і привітністю. Фани після концер-та можуть розраховувати на живе спілкування, автографи і навіть роздачу пам’ятних презентів типу барабанних паличок або медіаторів. Коли музикантам особливо «заходить» публіка, вони беруть гаджети і знімають відео залу зі сцени. У відповідь фани вдячно запускають «хвилю». Зворушливості цим моментам додають фрази на рідній мові приймаючої країни, типу «Я люблю вас», більше похо-жее на «Yellow blue bus».

При цьому музика Dead by April дарує потужний заряд енергії і море драйву, як у записі, так і в живому виконанні. Не дарма їх пісню Stronger вибрали в якості саундтреку комп’ютерної гри Need for Speed. Ця подвійність — тандем нестримної мощі і зворушливої мелодійності — відображена і в назві колективу.

Засновник і колишній вокаліст групи Джиммі Стрімелл пояснював його так: «Dead (мертвий) відображає жорстку складову наших пісень. У той час як April (квітень) — це щось м’яке, миле і мелодійне».

Варто відзначити, що за 9 років існування гурт пережила чимало змін в складі: поява і зникнення другого вокаліста Сандро Сантьяго, тимчасові заміни барабанщика Олександра Свеннінгсона, вихід з групи, а по-тім повернення гітариста Понтуса Ельма, який тепер поєднує гітару, другий вокал і авторство пісень.

Ну і, мабуть, головна метаморфоза — заміна вокаліста. Засновника групи Джиммі Стрімелла в 2013-му замінив Крістофер Андерссон — колишній вокаліст групи Sonic Syndicate.

У підсумку після всіх цих змін Dead by April — це команда зіграних музикантів, які чітко знають свою мету.

Промовистим доказом цьому послужить новий альбом групи, виходу якого фани в усьому світі чекають в 2016-му і який група презентує в Києві 23 квітня.