Depeche Mode заявили про запис альбому у квітні

244

Depeche Mode пообіцяли засісти за наступний після Delta Machine, 14 студійний альбом, у квітні. Про такі плани розповів гітарист та вокаліст гурту Мартін Л. Гор на початку року.

«Ми у прекрасному місці для початку», — сказав він під час проникливого інтерв’ю для Роба Белла у домашній студії музиканта. Він також згадав про старі часи та успіхи «депешів», говорив про можливе майбутнє гурту.

За його словами, вони мали зібратись «кілька найближчі тижнів» у надії, що зможуть почати працювати з новими композиціями у квітні. Шанувальники зраділи такій заяві, оскільки на останні кілька платівок матеріал збирали по чотири роки. Тобто фанати чекали на новий шедевр не раніше початку 2017.

Музичні критики зазначають, що, імовірно, прем’єру промо-синглу ми зможемо почути вже цієї осені, максимум — взимку. Позатим, група наразі офіційно не підтвердила жодних графіків і остаточно вирішують, чим будуть займатись. Вони лише виявили бажання зустрітись та сподівання на створення нових записів.

Довідка

Depeche Mode перекладається із французької, як «вісник моди». Музичний колектив утворився у 1980 році у місті Базілдон та виробив власний стиль із суміші електроніки та року, завдяки техніці звукозапису та інноваційного семпліювання. Платівки одного із найуспішніших гуртів розійшлись по всьому світу сто мільйонними тиражами, їх наслідують молоді виконавці, а за версією журналу Q, Depeche Mode опинились серед 50 груп, які змінили світ.

Цікаво, що не зважаючи на значний вплив на сучасну танцювальну електронну музику, вони належать до «альтернативи». Натхнення для своєї ранньої творчості хлопці черпали із музики німецького електронного гурту Kraftwerk.

На відео — кліп до пісні з останнього альбому Delta Machine

Источникznaj.ua
Поделиться