Депутати «Народного фронту» змушували «Укргазвидобування» укладати невигідні угоди

366

Депутати «Народного фронту» Максим Поляков і Євген Дейдей намагалися змусити голову «Укргазвидобування» укладати невигідні контракти і переплачувати за обладнання.

Про це заявив народний депутат, голова антикорупційного Комітету Єгор Соболєв, повідомляє об’єднання «Самопоміч» на своїй сторінці у Facebook.

«Оскільки це та рідкісна ситуація, коли у державній компанії не приховують, а оприлюднюють потенційну корупційну складову, антикорупційний комітет сьогодні провів відкриті слухання. Були запрошені як керівники «Укргазвидобування», так і двоє народних депутатів з «Народного фронту», – зазначається у повідомленні.

Однак ці депутати відмовилися від участі у слуханнях. Єгор Соболєв вважає, що якщо людина має рацію і хоче пояснити свою правоту – то, принаймні, прийде на засідання парламентського комітету, де організовані спеціальні відкриті слухання щодо цієї проблеми.

«Відмова прийти говорить сама за себе. Важливо, що буде далі – ця справа має бути під парламентським контролем, проводити слідство має Антикорупційне бюро, бо саме воно має повноваження для розслідування цієї справи», – заявив Соболєв.

«У будь-якій цивілізованій країні парламентарій, який потрапляє у корупційний скандал, так само як і Президент або Прем’єр, – якщо він не може надати доказів своєї невинуватості, має йти у відставку. Якщо він не йде у відставку, треба робити люстрацію на виборах і не голосувати за таких людей», – додав він.