Депутати-слідопити сприяють пошуку корупційних активів

548

Народний депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець повідомив, що Рада зробила крок до запуску ДБР та Національної агенції з розшуку корупційних активів

«Проголосовані законопроекти №4069 і №4053 є не лише кроками до запуску Державного бюро розслідувань та Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних злочинів, а й виконанням вимог європейських партнерів для надання Україні безвізового режиму», — повідомив перший заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Леонід Ємець.

«Європейці вимагають не просто галочки, що закон прийнято, вони вимагають його ефективної реалізації. Якщо ми говоримо про ДБР, про Нацагентство з питань виявлення та розшуку корупційних активів, питання того, хто стане їх керівниками є вкрай важливим. Ми не можемо допустити, щоби це були люди, які в майбутньому займатимуться корупцією або не тим, що від них вимагає український народ, закон і європейці», — сказав Ємець.

Учора були призначені люди, які будуть призначати очільників ДБР та Нацагенції. І це люди, яким суспільство уже не раз висловлювало довіру як експертам і суспільним діячам, за словами нардепа.

«Наша фракція підтримала ці два законопроекти одноголосно, бо вони потрібні не лише для безвізового режиму, а й для того, щоб нарешті подолати корупцію в країні», — резюмував представник «Народного фронту»», — додав Леонід Ємець.