Депутати, які вимагають відставки Уряду, мають замислитись про наслідки

721

Антон Геращенко заявив, що ті депутати, які вимагають відставки Уряду, не думають про наслідки для країни.

Представник фракції «Народний фронт» порадив депутатам замислитися про наслідки розвитку цієї події та дати собі відповідь на питання: «А що буде далі?»

«Є депутати, які привертають до себе багато уваги, кожного дня заявляючи про «зраду», а є депутати, які розуміють, що зміна стільців або табличок на кабінетах, на жаль, не вирішує глибинних проблем української економіки та української держави. Я належу до другої групи депутатів. Тому кожен, хто пропонує відправити Уряд у відставку, має відповісти на питання: а що наступне? Хто буде Прем’єром? Яка буде програма діяльності? Хто буде об’єднувати український народ та парламент?», — наголосив він.

При цьому Антон Геращенко зауважив, що він, на жаль, не чує відповідей на ці питання чи будь-яких інших пропозицій щодо майбутнього країни від колег, які вимагають відставки Уряду, наприклад, з фракції «Самопоміч».

«Вони кажуть: «Давайте відправимо у відставку, а потім подумаємо». Скажіть, коли ви збираєтесь робити ремонт у своїй квартирі, ви ж плануєте, що хочете зробити далі? А у нас так: давайте все зламаємо, а потім будемо думати, що робити. Ні, це нерозумно. Спочатку треба домовитися, як розвивати країну далі», — підкреслив народний депутат.

Антон Геращенко також наголосив, що фракція «Народний фронт» на своєму засіданні одноголосно ухвалила рішення про підтримку коаліційного Уряду та Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.