Депутати зроблять все, щоб не нормалізувалися стосунки з Росією

416

Народний депутата від фракції «Народний фронт» Остап Семерак повідомив, що слідкуватиме за тим, щоб мрія Путіна про «нормалізацію» стосунків з Україною не здійснилася

«Арсеній Яценюк на посаді Прем’єр-міністра запам’ятався як справжній патріот України, тому радісна реакція Кремля через його відставку не викликає подиву», — про це заявив представник фракції «Народний фронт» Остап Семерак, коментуючи заяву прес-секретаря Путіна.

«»Народний фронт» даватиме гідну відсіч будь-яким спробам відступу від тих реформ, які завдяки Уряду Арсенія Яценюка дали можливість нашій державі позбавитися залежності від Росії», — розповів Семерак.

Також народний депутат підкреслив, що у Кремлі радіють через відставку Арсенія Яценюка.

«Проте мусимо розчарувати Путіна: нормалізації відносин із ненормальним кремлівським режимом не може бути в принципі. Україна ніколи не зійде зі шляху в Європу, яким два роки її вів Уряд Яценюка», — наголосив народний депутат.

За його словами, відставка Прем’єр-міністра не означає, що новий прем’єр Володимир Гройсман і нові міністри русифікують курс держави.

«До моменту виконання Росією Мінських домовленостей, зокрема, припинення збройної та гібридної агресії проти України, жодних кроків щодо пом’якшення санкцій, введених проти Кремля, не буде. А «Народний фронт» проконтролює, щоб у нас, бува, не повторилися речі на кшталт угоди про енергопостачання до «кримського федерального округу» або були скасовані заборони на російські пропагандистські кінофільми», — запевнив Семерак.

Народний депутата ще раз нагадав про славнозвісні досягнення Уряду Яценюка.

«Україна вперше стала енергетично незалежною: ми пройшли зиму без поставок газу від російського «Газпрому». У той же час постачання газу з Європи зросло у 2,5 рази, а з Росії — скоротилося на 53 %. Крім того, ціна російського газу зменшилася вдвічі. Через державницьку позицію Уряду на світовому рівні безславно померли російські газові проекти з поставок вуглеводнів в обхід України», — резюмував представник «Народного фронту».