«Дерево Миру» об’єднало Нікополь і Покров

280

Нікополь і Покров (Орджонікідзе), як і багато інших міст України підтримують Всесвітню ініціативу «Дерева Миру» (Global project of the «Trees of Peace»), що вже об’єднує 50 країн, мешканці яких в один день вийдуть на вулиці своїх міст, аби висадити «Дерева Миру».

Метою цієї ініціативи є проявлення позиції ЗА МИР шляхом висадження дерев, що сприяє об’єднанню народів та озелененню країни.

Щоб залишити мирну та чисту землю наступним поколінням, спілка «Громадянський дозор» закликає Вас долучитися до ініціативи «Дерева миру» у Нікополі і Покрові та зробити свій внесок в укріплення миру, озеленення, виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля та розвиток волонтерського руху в Україні.

Висадження Дерев Миру у Нікополі заплановано на 9 квітня 2016 року о 12.00 в парку Металургів, але Ви можете приєднатись до ініціативи, саджаючи дерева в інших місцях Нікополя (узгоджених з органами ЖКГ).

Найважливіша умова – посаджені дерева Ви повинні мати змогу доглядати та поливати перші 1-2 роки, щоб вони не загинули.

Кожен має можливість сфотографуватися зі своїм Деревом Миру та завантажити фото на сайт-інтерактивну карту світу, де можна згодом побачити фото Дерев, висаджених з думками про Мир з різних країн світу.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Координатор ініціативи «Дерева Миру» у м. Нікополі ЮРІЙ БАБІНІН +380502268007

Співкоординатор у м. Покрові (Орджонікідзе) Яна Селезньова

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту: тел. 099 4479687, 05667 42059