Державіаслужба розсекретила список видачі прав на маршрути

351

Державна авіаційна служба опублікувала у відкритому доступі повний список призначень на маршрути, які видані авіакомпаніям.

Така інформація з’явилася на сайті Державіаслужби.

Список включає в себе дані, що стосуються дати видачі права на маршрут, тип і номер права, назви авіакомпаній, країни призначення, частоту рейсів з якої авіаперевізник може літати за отриманим напрямку.

Згідно з опублікованими даними, найбільшою кількістю маршрутів володіє МАУ — 91 маршрут і «Дніпроавіа» — 17 маршрутів.

За інформацією ЗМІ, найбільшим акціонером МАУ є олігарх і екс-глава Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський. Йому також належить і «Дніпроавіа».

Найпопулярнішими маршрутами серед усіх авіакомпаній є Росія (22), Грузія (14), Італія (14), Туреччина (12), Німеччина (11).

Як зазначає редакція, з посиланням на дані Мінінфраструктури, публікацію подібної інформації в обов’язковому порядку має на увазі постанова Кабміну №835 від 21 жовтня 2015 року «Про затвердження Положення о наборах даних, які підлягають публікації в формі відкритих даних».

«Це рішення уряд прийняв після відповідної зміни закону про доступ до публічної інформації. Тепер такого роду інформація повинна публікуватися на сайтах відповідних органів і оновлюватися», — пише видання.