Держгеонадра дозволили ще 20 років видобувати руду Сухої Балки тепер вже Ярославському

385

Державна служба геології та надр України від 7 листопада 2017 р продовжила термін дії ліцензії ПрАТ Євраз Суха Балка терміном на 20 років.

Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

Ліцензія була видана на виконання постанов Дніпропетровського окружного адміністративного суду та Вищого адміністративного суду України.

У 2007 р група Євраз Романа Абрамовича, Олександра Абрамова і Олександра Фролова придбала ГЗК Суха балка у групи Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. В травні 2017 року компанія Berklemond Investments LTD, яка входить до складу DCH Group бізнесмена Олександра Ярославського, купила Євраз Суха Балка за $ 110 млн.

У березні 2017 р Держгеонадр також припиняла дію ліцензії для ГЗК Суха Балка, але після покупки комбінату Ярославським відновила її дію.

У серпні 2017 р Держгеонадр повторно заборонила ГЗК Суха Балка добувати залізну руду, як було зазначено — «на підставі перевірок діяльності комбінату».

Суха Балка — одне з провідних гірничодобувних підприємств в Україні, спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. У структуру комбінату входять дві шахти — Ювілейна і шахта ім. Фрунзе. Річна виробнича потужність комбінату — близько 3,1 млн т руди.