Дешевше на гривню: дві фірми, які ремонтують дороги у Чернівцях, розіграли між собою мільйонні тендери за «схемою»

0
628

Фірми «ПБС” та “Євродор”, які ремонтують дороги у Чернівцях, розіграли між собою мільйонні тендери на ремонти доріг у Чернівецькій області. Але зробили це так, що “схемами” мали би зацікавитися антимонольний комітет і аудиторська служба.

26 березня Служба автомобільних доріг в Чернівецькій області уклала два договори з ТОВ «Компанія «Євродор» на поточний дрібний ремонт автомобільної дороги М-19 Доманове – (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече – (на Бухарест) за понад мільйона гривень.

Переможцем цих двох тендерів стала миколаївська фірма “Євродор”, яка за 80 млн. гривень, робить проспект Незалежності в Чернівцях.

Учасником тендеру стала фірма “ПБС”, яка є давнім другом по закупівлях фірми “Євродор”, ці компанії з 2016 року вже повигравали в Службі автодоріг контрактів на більш, як півмільярда гривень. «ПБС» — це фірма, яка за 22 мільйони робить ремонт ділянки дороги на вулиці Героїв Майдану.

Цього разу під час участі у тендерах фірми розіграли цікаву “схему” зниження ціни. Різниця в остаточних пропозиціях між ними на торгах склала одну гривню.

Для поточного ремонту доріг фірма “ПБС” встановила остаточну пропозицію 2 млн. 920 тис. грн., компанія “Євродор” — 2 млн. 919 тис. грн. Відповідно, “Євродор” став переможцем тендеру.

Щодо поточного ремонту автомобільної дороги М-19 Доманове – (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече – (на Бухарест) фірма “ПБС” встановила остаточну пропозицію 3 млн. 200 тисяч гривень, “Євродор” — 3 млн. 201 тис. грн.

Але дешевшу на гривню пропозицію відхили, бо “ПБС”, підприємство, яке входить в 10 підприємств з найбільшими дорожніми підрядами в Україні на мільярди гривень, не надало договірної ціни за результатами аукціону.