Девід Боуї залишив родині $ 100 млн

326

Славетний рок-музикант Девід Боуї подбав про життя своєї родини ще під час життя. Своїй дружині Іман та двом дітям британець залишив маєток вартістю 100 млн доларів.

За інформацією The Guardian, Боуї розділив розкішні апартаменти у штаті Нью-Йорк майже порівну між трьома найближчими йому людьми. Дружина Іман отримала 50% від будинку, а її донька Александрія — 25%. Ще одна чверть маєтку стала власністю його сина від першої дружини Анджели Барнетт Дункана Джонса.

Також співак не образив тих людей, які допомагали йому при житті. 2 мільйони доларів дістались діловій помічниці померлого британця Корінн Шваб, а ще один мільйон отримає його подруга та няня старшої дитини Маріон Скене.

Перелік усього заповіту оголосили учора судді штату Нью-Йорк, і з нього витікає ще один цікавий факт. Квартира співака на Мангеттені також переходить у власність дружини.

Девід Боуї дав настанови близьким і щодо свого тіла. Ікона музики забажала, щоб після смерті його кремували, а прах розвіяли на острові Балі.

Нагадаємо, британський співак пішов з життя 10 січня, майже одразу після 69-річчя. За своє життя він продав близько 140 млн платівок та заробив на них сотні мільйонів доларів.