Дипломатів РФ висилає вже 24 країни

830
На даний момент відомо, що російських дипломатів висилають з 24 країн. Про це в своєму мікроблозі Twitter заявив глава відділу ОБСЄ та відділу східної безпеки МЗС Польщі Домінік Янковський.
Політик зазначив, що 139 дипломатів виженуть з 24 країн. Останньою до списку приєдналася Австралія. Як повідомив прем’єр країни Малкольм Тернбулл, з країни поїдуть 2 російські дипломати. Він підкреслив, що Австралія солідарна в своїх діях з Великобританією та іншими світовими державами, а також дотримується Віденської конвенції. За словами Тернбулла, двоє росіян були ідентифіковані як приховані співробітники розвідки.
Нагадаємо, раніше про своє рішення видворити дипломатів РФ заявили такі країни ЄС, як Німеччина, Франція, Данія, Нідерланди, Естонія, Литва, Чехія, Угорщина. Крім того, дипломатів вислали з США, Норвегії, Канади та Македонії. А Ісландія вислала двох дипломатів і оголосила дипломатичний бойкот. У Росії всім країнам загрожують заходами у відповідь.
Як відомо, дипломатів почали видворяти після того, як у Великобританії відбулося отруєння нервово-паралітичним речовиною «Новачок» екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Отруївся і 21 житель королівства. Після цього влада країни зажадали пояснень від РФ, яких не було надано. Прем’єр Тереза Мей вирішила вислати російських дипломатів і звернулася за підтримкою до союзників в США і ЄС.