Дистриб’ютори в США ввели обмеження на продаж продукції Microsoft у Росії

552

Два офіційних дистриб’ютори Microsoft у Росії ввели обмеження на продаж програмного забезпечення для більш ніж 200 російських компаній після введення чергового раунду санкцій проти РФ Вашингтоном. Про це повідомляє Reuters.

Раніше ці обмеження стосувались в основному західних банків, але тепер і компанії, які надають товари та послуги, також бояться, що можуть порушити правила. Нагадаємо,з 27 листопада 2017 року було введено санкції, які розповсюджуються на фінансування російських банків та енергетичних компаній, що входять до чорного списку. Ці компанії могли розраховуватись з кредиторами протягом 90 днів, а банки – протягом 30 днів. З уведенням нових санкцій термін скоротився до 60 та 14 днів відповідно.

Один з двох дистриб’юторів, компанія Merlion, заявила, що замовлення на програмні продукти Microsoft будуть реалізовуватись за умови повної попередньої оплати.

Інший постачальник, компанія RRC, сказала, що «вводяться серйозні обмеження» стосовно замовлень від компаній, які потрапили до санкційного списку США.

Зазначається, що порушників може бути покарано штрафом в розмірі $1 млн або 20 років ув’язнення.

Нагадаємо, експерти прогнозують, що у 2018 році відносини між США та РФпогіршаться. Каталізатором погіршення може стати публікація параграфів 241 та 242 документу «Протистояння суперникам Америки шляхом введення санкцій».