Дітей у Чернівцях закопували в бочках біля лікарні

386

Органічні рештки, імовірно, людський біоматеріал, знайшли на території Чернівців. Замість поховання їх складали в бочки, а потім просто кидали в ями.

Трупний запах на території паталогоанатомічного бюро і дитячої лікарні, що знаходяться поруч, відчувається на десятки метрів, а на прилеглій до нього території, поблизу дитячої лікарні, понад пів десятка ям просідають під землю. За словами Ольги Кобевко, депутата облради Чернівців, це наслідки того, що людський матеріал просто викидають на території замість того, аби поховати згідно закону.

Депутат разом із журналістами потрапила в кабінет головного патологоанатома, щоб з’ясувати, чи правда, що на території дитячої лікарні викидаються людські рештки. Йдеться, насамперед, про тіла ненароджених і померлих новонароджених дітей. Але керівництво такі закиди заперечує. Викликали правоохоронців – ведеться слідство.

Про це стало відомо завдяки Ігору Симовонюку, місцевому патологоанатому. Він розповів, що біля дитячої лікарні було захоронено масу дитячих тіл. Він працює у відділенні упродовж семи років, але тільки зараз вирішив розповісти. Раніше, як говорить Симовонюк, він просто боявся втратити роботу.

Крім цього він розповів про жахливі умови зберігання людських решток.

Трупний гнилисний запах відчувається в повітрі! Нарешті, лікарі перестають боятись керівництва. За повідомленням лікаря патанатомічного бюро ми робочою групою депутатів, активістів та журналістів знов повернулись до головного лікаря патанатомії п.Коваля, якому комісія перед цим не продовжила контракт на можливість займати посаду очільника бюро. Нас прийняли агресивно, але це не зупиняє змін.

Умови праці лікарів жахливі — рештки зберігаються в іржавих бочках з опаришами, далі санітари мусять цю субстанцію перекладати в труни для захоронення. Запах нестерпний, черв’яків більше ніж рештків…

Захоронення проводять на кладовищі, за кожне з них оплачує держава!

Але на території бюро, що біля дитячої лікарні та в межах житлового масиву, ми виявили дивні точкові просідання грунту зі зловонним трупним запахом.

Викликали поліцію, за ними приїхали слідчі експерти і судмедексперти, та представники прокуратури. При розкопуванні грунту справді виявили дивні органічні рештки зі специфічним трупним запахом та залишками крові.