Дизайнер розробив «літаючу» яхту

278

Британський дизайнер Джонатан Швинг розробив концепт незвичайної яхти. Вона має форму тетраедра. Коли судно досягає високих швидкостей, то починає парити над водою.

Хороша яхта повинна мати шикарний вигляд і оснащення. Але шик, може доповнити футуризм і високі технології. Незвичайне плавальний засіб від Джонатана Швінге об’єднує в собі обидві ці характеристики.

Суперяхта має форму піраміди. У рух її приводять торпеди і водні крила, розміщені під корпусом. Автора концепту задумав, що на повільній швидкості яхта ковзає по поверхні води звичайним способом, а при наборі висота щогли змінюється і «піраміда» плавно піднімається над водою. Така технологія дозволяє значно зменшити опір на поверхні води. Через це судно розвиває велику швидкість і володіє плавним ходом.

Швинг зазначає, що конструкція корпусу такого роду не є його розробкою. Деякі американські компанії, такі як Maritime Applied Physics Corporation, тестували аналогічну технологію ще в 1995 році.

Для побудови корпусу супер яхти використовували вуглеводневу волокно і нержавіючу сталь. На її борту вона може підняти шість пасажирів, а керують їй чотири члени екіпажу.