Дніпропетровщина долучається до мультимедійного проекту «Переможці»

307

18 дивовижних історій захисників України – вони закарбовані на знімках виставки «Переможці». Вона стартує 5 березня у Дніпропетровському історичному музеї ім. Яворницького. Герої проекту – сильні та впевнені в собі чоловіки, які отримали серйозні травми. Проте хлопці не потребують співчуття. Вони мають жагу до нормального повноцінного життя.

«Фотовиставка «Переможці» присвячена молодим чоловікам, які служили в зоні АТО. Захищаючи Україну, вони отримали серйозні поранення й травми. Та не втратили силу волі, жагу до життя. Ці хлопці викликають почуття гордості. Наш обов’язок – допомагати пораненим бійцям адаптуватися до мирного життя, сприяти їхній реабілітації. Така фотовиставка пройшла в Києві. Наступною долучається до проекту Дніпропетровщина», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Життєві історії надихнули київського фотохудожника Олександра Мордерера. Його світлини дозволяють дізнатися про героя більше, ніж слова. Автор вирішив одухотворити знімки, розкрити документальний зміст в емоційній формі, зафіксувати увагу на днях сьогоднішніх. І йому це вдалося.

Відчути душу художника можуть всі жителі Дніпропетровщини. Експозиція відкривається 5 березня і працюватиме до кінця місяця у Дніпропетровському історичному музеї ім. Яворницького. Вхід вільний з 10.00 о 17.00, без вихідних.

Спеціальні гості – ведуча телеканалу «1+1» Соломія Вітвицька та українська співачка Світлана Тарабарова. Також учасники виставки матимуть змогу поспілкуватися з героями фоторобіт. Троє з них – із Дніпропетровщини.