Дніпропетровськ на купання очікує більш ніж 10 тис людей

244

Під час традиційних обрядів свята Водохреща за безпекою городян пильнуватимуть 44 рятувальники. Працюватимуть також медичні пункти з черговими лікарями та карети швидкої. Нагляд забезпечуватимуть на офіційно облаштованих місцях для занурень та стихійних майданчиках, популярних серед городян. Медики і працівники рятівних служб закликають дніпропетровців утриматись від купань, якщо є протипоказання за станом здоров’я, та у жодному разі не наближатися до крижаної води у стані алкогольного сп’яніння.

На Водохреща у Дніпропетровську святкові заходи та традиційні купання проведуть у 12 точках міста. Наймасштабніше святкування пройде на Воронцовському пляжі. Тут культурна програма розпочнеться з 10-ої ранку. На дніпропетровців і гостей міста чекає яскравий концерт та пригощання стравами національної кухні.

Крім того, на каналі ж/м Фрунзенський та озері Куряче (АНД район) проведуть купання та освячення води. Традиційні занурення проводитимуть також на виході на косу Набережної Перемоги, у пляжній зоні Монастирського острову та в районі Набережної Перемоги, 56а (Жовтневий район).

Освячення води та купання у Ленінському районі заплановані біля храму Різдва Пресвятої Богородиці (Набережна заводська, 96), на ж/м Червоний камінь (кар’єр та біля пам’ятнику 152-ї дивізії). У Самарському районі заходи пройдуть у парку Придніпровський (вул. Станіславського,1). У селищі Таромське – по вул. Мостова, 134а.

У Бабушкінському районі від Свято-Троїцького кафедрального собору (пл. Троїцька) до храму Собору Предтечі та Хрестителя Господня Іоанна (перехрестя вул. Січеславської Набережної та вул. Європейської) пройде хресна хода.

Загалом 19 січня в різних районах міста територію купань патрулюватимуть рятувальні човни і аварійно-рятувальна техніка. Усі команди працівників спецслужб матимуть при собі інвентарі рятувальних засобів.