До Дня Незалежності Річковий вокзал перетвориться на ресторан

232

Не дивлячись на те, що Київський річковий вокзал вносять до реєстру пам’яток архітектури, власники будівлі (за даними СМІ, це депутати Михайло Бродський та Нестор Шуфрич) все ж таки збираються перетворити його на ресторанну галерею вже до Дня Незалежності України.

Про це розповів креативний директор Антон Фрідлянд.

«Збільшення площі планується за рахунок цокольних поверхів, які раніше не використовувалися. За радянських часів працювало два головних входи: один з боку Поштової площі і один — з набережної. Ми відкриємо ще два, які будуть вести в цокольний поверх.

Частина цокольного поверху буде займати паб з власною пивоварнею, решта — технічні приміщення. На першому і другому поверхах розмістяться демократичні ресторани, на третьому — бар-стріт (це така стометрівка з барами), а на четвертому — нічний клуб і більш дорогі ресторани. На даху в теплу пору року буде працювати beach club з двома басейнами, один з яких буде панорамним — праве крило будівлі має напівкруглу конфігурацію, уздовж якої і розміститься басейн-Інфініті.

Крім громадського харчування в галереї розміститься туристичний центр, де можна буде купити квитки, отримати туристичну інформацію, замовити екскурсію, забронювати готель», — ділиться задумками Антон Фрідлянд.

«Спочатку ми планували запустити першу чергу на День Києва, але тепер відклали відкриття до 24 серпня — Дня Незалежності», — розповідає генеральний директор проекту.