До Києва далеко, до Бога – високо. Тому усі йдуть до обладміністрації

397

Закарпатські резонансні судові засідання, гучні заяви, бійки зі стріляниною – за все відповідає голова облдержадміністрації Геннадій Москаль. Той, у свою чергу, заявляє, що повноважень щось змінити він не має.

Москаль відмітив, що Закарпатська територія знаходиться в повній залежності від центрального бюджету, тому поганий економічний стан закономірно дає про себе знати на цій території. Губернатор відмітив, що ніколи ще не бачив такого неграмотного парламенту та Мінфіну, разом із колегами вони знайшли 21 помилку і не мають уявлення, як ті помилки виправляти.

Кількість робочих місць стрімко зменшується, підприємства закриваються, не витримуючи конкуренції, і з земельними управліннями – скандал на скандалі. Москаль скаржиться, що не може дати адекватної відповіді на цілком справедливі питання та зауваги. «Ми в їх розумінні маємо такі повноваження, що можемо ногою двері в кабінет президента, Яценюка, Гройсмана відкривати. Пояснювати, що це не так, ми вже навіть не пробуємо».

Що озброєні люди роблять на Закарпатті, що насправді відбулося на Драгобраті, та багато інших важливих тем читайте в інтерв’ю «Геннадій Москаль: Яресько могла бути хорошим менеджером в приватній структурі».