До складу наглядової ради банку «Кредит Дніпро» увійшов колишній голова МВФ

307

У банку «Кредит Дніпро» оновлена наглядова рада. До нового складу увійшли шість осіб, серед яких і колишній глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан.

Інформацію про це повідомила прес-служба банку.

Іншими новими незалежними членами наглядової ради банку «Кредит Дніпро», крім Домініка Стросс-Кана, стали шведський економіст і міжнародний експерт з питань національних економік України, Росії та країн колишнього СРСР Андрес Ослунд, французький економіст Жан-П’єр Сальтьель, а також керуючий директор регіонального фонду прямих інвестицій Europe Virgin Fund (EVF) та співголова правління Ділової консультативної ради Південної і Східної Європи та Євразії Алекс Мунтяну. Всі вони стали незалежними членами ради

Ще дві особи ввійшли в наглядову раду як безпосередні представники акціонера. Це – виконавчий директор з інвестиційної діяльності Андрій Дудник і виконавчий директор міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne Михайло Царьов.

За даними національного банку України (НБУ) на 1 січня 2016 року, 100% акцій банку «Кредит Дніпро» належать бізнесмену Віктору Пінчуку. Банк належить до I групи (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи)