До суду говорити про причетність Савченко до злочинів не можна – Полозов

502
Говорити про причетність, залучення нардепа Надії Савченко, голови організації звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана та інших осіб до конкретних злочинів можна буде тільки після вироку суду. Поки ж діє презумпція невинуватості. Про це заявив російський адвокат Микола Полозов.
«Є презумпція невинуватості, до суду ні Рубан, ні Савченко не є винними особами», – підкреслив Полозов. За його словами, у генерального прокурора Юрія Луценка є досить серйозні звинувачення, які він заявив з трибуни Верховної Ради. І раз він це зробив, мабуть, докази у нього є, інакше бездоказові заяви поставлять під удар «не тільки його репутацію, а й репутацію держави».
Нагадаємо, у четвер, 22 березня, Верховна Рада скасувала недоторканність, а також надала дозвіл на затримання та арешт Савченко. У сесійній залі Луценко показав фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з так званої «ДНР» для теракту в Києві. На відео Савченко розмовляє зі спецназівцями про планування нападу на урядовий квартал і парламент. Головною метою називають секретаря РНБО Олександра Турчинова, президента Петра Порошенка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.