До військ РФ на Донбасі прибуло підкріплення з Костроми та Воронежа

328

На Донбас на підмогу бойовикам прибули російські військові з Костроми, Воронежа та Іванова.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

«До районів пунктів Красногорівка, Мар’їнка та Новотроїцьке здійснили вихід три ДРГ зі складу 331 парашутно-десантного полку (Кострома) 98 повітрянодесантної бригади (Іваново) Повітрянодесантних військ ЗС РФ», – сказано в повідомленні.

Розвідка також повідомляє про загибель російських військових в районі Авдіївки.

«29 березня загинуло три та отримало поранення п’ять російських військовослужбовців розвідувальних підрозділів 3 (Горлівка) та 5 (Донецьк) окремих мотострілецьких бригад, що діяли в складі диверсійно-розвідувальних груп», – зазначили в повідомленні.

Також, за повдіомленням розвідки, до Ясинуватої прибув підрозділ 128 спеціального моторизованого полку внутрішніх військ МВС РФ з Воронежа.

До західної околиці Донецька прибули три вантажні автомобілі з особовим складом 100 окремої мотострілецької бригади (Донецьк);

З Макіївки у напрямку Донецьк перекинуті дві інженерні машини розгородження;

У районах міст Донецьк та Ясинувата зафіксовано діяльність підрозділів зі складу окремої роти радіоелектронної боротьби (Донецьк).

Крім того у розвідці повідомляють про постачання з території Росії боєприпасів.

За їхньою інформацією, до Іловайська прибув залізничний ешелон з боєприпасами, в подальшому доставлених на склади 1 АК ЗС РФ у н.п. Амвросіївка та Харцизьк.

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність 122-мм РСЗВ «Град», САУ та танків у районах Стаханов, Обозне, Донецьк та Мінеральне.