Добродомов: Депутатів БПП, що не голосували за відставку Уряду, мали б виключити із фракції

384

Саботаж голосування на відставку Уряду третиною депутатів із фракції БПП однозначно свідчить про їхні домовленості із олігархатом старої системи. Питання лише в тому – Президент ці «договорняки» покриває чи ні.

Про це заявив секретар Антикорупційного комітету ВРУ, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

«Попри всю ганебність учорашнього фарсу у Парламенті, ми водночас побачили, хто чиїм інтересам насправді служить», – наголосив парламентар.

За його словами, найбільше запитань саме до пропрезидентської фракції БПП, де практично третина депутатів – попри заяву Петра Порошенка про доцільність повного перезавантаження Уряду – не голосували за недовіру Кабміну.

«Ці депутати показали, що насправді є маріонетками олігархів. Тож логічною реакцією БПП на таку поведінку своїх представників має стати виключення цих парламентарів із фракції. Інакше йтиметься по покривання злочинної змови, зокрема, і нашим Гарантом», – резюмував Добродомов.

Якщо цього не станеться, логічним кроком, на думку Добродомова, був би вихід з фракції представників «ліберального» антикорупційного крила БПП.

«Я сам пройшов цей шлях майже рік тому. Тому не розумію, як можна бути представником політсили, дії якої настільки розходяться із словами», – констатував він.