Документальна збірка про воїнів АТО вийшла в Івано-Франківську

242

У Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка відбулась презентація другого видання книги “Вклоняємось доземно українському солдату”, повідомили у Західному регіональному медіацентрі Міністерства оборони України.

«Ця книга — продовження документальних розповідей, про людей, які зараз мужньо і віддано захищають нашу Батьківщину, — розповів заступник начальника регіонального медіа-центру підполковник Вадим Бакай. — В своєму роді це другий том військової документалістики. Тут зібрані доробки військових журналістів, які безпосередньо брали участь в АТО. Отже, всім, хто цікавиться подіями на ході дуже раджу перечитати це видання».

Книга видана у зручному для читача форматі і має кілька розділів. Зокрема в ній окремо виділена участь у захисті України жінок, та допомога як волонтерів, так і простих громадян України. Всі матеріали мають світлини з героями. А також окремо зроблені вклейки з кольорових фото альбомів. Завдяки цим фотографіям читач може побачити в яких умовах і як мужні патріоти України захищають нашу державу.

На презентації книги були присутні голови всіх бібліотек Прикарпаття. Від їх імені до військових звернулась директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка Людмила Бабій.

«Я дуже дякую нашим військовим колегам за такий безцінний подарунок, — зазначила вона. — Зараз потрібно проводити цілеспрямовану компанію на виховання нашої прогресивної молоді. І такі правдиві а головне документальні книжки будуть дуже нам в нагоді. Адже вони є джерелом об’єктивної правди. Тому користуючись нагодою хотіла б звернутись до всіх, хто долучався у створенні цієї збірки не припиняти свою роботу».

Також Людмила Бабій висловила сподівання, що у військових буде можливість видати цю книгу більшим тиражем. Бо таке видання потребують не лише в бібліотеках, але й у школах та вузах. Україна має знати своїх героїв.