Дострокові вибори – єдиний нормальний вихід із ситуації

294

Іллєнко зазначив, що для «штучної» підтримки парламенту є кілька причин

Дострокові вибори – це єдиний нормальний вихід з ситуації, що склалася в Україні. Про це заявив народний депутат Андрій Іллєнко.

«Мені здається, що наразі, напевно, вони продовжать оцю от «щурячу метушню», будуть імітувати якийсь процес домовленостей щодо коаліції. Я дуже сумніваюся, що сьогодні, завтра або післязавтра ми отримаємо якісь конкретні результати. Я думаю, що це затягнеться щонайменше ще на тиждень-два, вони будуть до останнього. Але я вважаю, що в цій ситуації уже все очевидно, що єдиним нормальним виходом, і конституційним виходом, є дострокові парламентські вибори», — заявив він.

Іллєнко зазначив, що для «штучної» підтримки парламенту є кілька причин.

«Зрештою, чому вони штучно тримають цей парламент далі? Я вважаю, що тут три причини. По-перше, вони хочуть контролювати процес приватизації, і вони хочуть роздати своїм олігархам за безцінь підприємства. Друге: вони хочуть запровадити так званий ринок землі, продаж землі сільськогосподарського призначення, стати основними вигодоотримувачами від цього процесу, який повністю не в інтересах України. Третє: проштовхування так званих мінських угод, тобто це закони про вибори на окупованих територіях, закон про амністію для терористів, тобто те, що вони, очевидно, будуть проштовхувати протягом найближчих місяців», — додав він.

Нагадаємо, 24 березня фракція «Блоку Петра Порошенка» висунула спікера парламенту Володимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра, мотивуючи це тим, що він є фахівцем з децентралізації. За пропозицією БПП, у разі підтримки Гройсмана за НФ залишається посада спікера.

Президент України Петро Порошенко закликав вирішити кризу до 29 березня. Глава фракції БПП Юрій Луценко каже, що якщо кризу не буде вирішено цього тижня, то країна повинна йти на дострокові вибори.