Дружині голови Житомирської РДА продадуть приміщення в 7 разів дешевше, – депутат райради

Депутати звернулися до поліції та НАБУ.

300

Дружина голови Житомирської райдержадміністрації Ірина Микитюк придбає приміщення площею понад 154 кв. метрів за 150 тис. грн. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив депутат Житомирської районної ради Микола Приставський.

«На сесії Житомирської райради 3 листопада через своїх зацікавлених депутатів, продавили голосування за те, щоб дружині голови райдержадміністрації Ірині Микитюк було віддане приміщення за адресою Житомир, вул Вокзальна 12, площею 154 кв. м за 150 тис. грн!!! При оціночній вартості 1 млн 50 тис. грн !!! Депутати, які підтримали дане рішення свідомо вкрали в громади Житомирського району 900 тис. грн», – написав депутат.

У єдиному реєстрі фізичних та юридичних осіб зазначено, що фізична особа-підприємець Ірина Микитюк займається «наданням в оренду власного чи орендованого нерухомого майна». Приміщення, про яке йде мова, належить Житомирській районній раді. В ньому знаходиться Центральна районна аптека №118. До сесії райради ФОП Микитюк І. В. орендувала 154,12 кв. м за 1 тис. 301 грн 05 коп. на місяць під магазин непродовольчих товарів. Її сусіди, ТОВ «Науково- лікувальний реабілітаційний центр «Асклепій», за площу у 89,6 кв. м щомісяця перераховували райраді майже вдесятеро більше. Інформація про це розміщена на сайті Житомирської районної ради.

За оцінкою приватних експертів, згадане приміщення коштує 1 млн 50 тис. 578 грн. Чому у районній раді його оцінили в 7 разів дешевше — визначатимуть правоохоронці. За словами Миколи Приставського, депутати вже звернулися з цього приводу до поліції та Національного антикорупційного бюро.

Нагадаємо, що дружина голови Житомирської райдержадміністрації має у власності «Mercedes Benz» та золоті злитки. Житомирська міська рада віддала 4 земельні ділянки в обласному центрі у власність громади Житомирського району.