Екс-податківець відніс у Сбербанк Росії 300 млн євро

490

Про резонансну справу написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції, Тетяна Козаченко.

Її обурює факт того, що нахабний екс-податківець відвіз круглу суму у вже захоплений сепаратистами банк, а також підтримка його з боку пенсіонерів.

«Мені здавалося що я багато що бачила))) але це щось!

Сьогодні в Мінюст прийшов чоловік екс податківець (хлопцю років 33) який каже що має в Сбербанк Росіїї … УВАГА — 300 МЛН ЄВРО!

Гроші поклали у ЛУГАНСЬКУ в літку 2014 коли там вже була захоплена адміністрація  і т.д.

Екс-податківця звати ПУХАЛЬСЬКИЙ Євген Ігорович і у нього була чудова посада – головний державний ревізор інспектор відділу боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.

Але відповідно до заяв у СМІ — % у сумі 24 млн євро він хоче передати на АТО, якщо йому допоможуть повернути гроші. Самі вимоги він вже передав 4-м благодійним організаціям найбільш цікава з першого погляду – ГО Рада Голів ОСББ м.Рівне та Рівненської області. Навіть договір про відступлення права вимоги уклав.

Весь другий поверх Мінюсту зайняли пенсіонери, які вимагають терміново накласти арешт на % в сумі 3 млн 240 тисяч євро і допомогти щирому, чуйному екс-податківцю! КРУТО!

Арешт грошей повинна зробити виконавча служба, бо є ухвала від 26 січня Рівненського суду, правда 29 січня цей же суд її СКАСУВАВ… але це не важливо)

Правоохоронні органи: Генпрокуратура, СБУ, НАБУ … АУ!!!

В мене інші питання, приймаються ставки: Рятують гроші Януковича , Єфремова??? ОБЩАК? Версії приймаються …

Пенсіонери це наше ВСЬО», — написала Тетяна Козаченко.