Експерт пояснив, як США та ЄС запроваджують санкції щодо Росії

0
1263

США зберігають першість перед Євросоюзом щодо запровадження санкцій стосовно Російської Федерації. Таку думку висловив політичний аналітик Володимир Горбач в ефірі телеканалу ZIK.

«Сполучені Штати ведуть свою санкційну політику, Європейський Союз – свою. Раніше, за президентства Обами, вони узгоджували ці політики між собою. Америка проявляла лідерство, Євросоюз приєднувався за певний час до тих санкцій, які оголошувалися в Америці. Зараз інша трохи ситуація, але все одно Америка зберігає своє лідерство у цій політиці санкцій. І не так давно Сполучені Штати посилили свої санкції щодо окремих російських олігархів, навіть галузей цілих, і Європейський Союз поки що мовчить», – зазначив аналітик.

На його думку, значення матиме для України зустріч у Канаді очільників країни Великої Сімки, якщо туди запросять Петра Порошенка.

«Канада зараз головує у Великій Сімці. Далі буде зустріч на рівні лідерів держав. Вона буде в червні в Канаді. На неї вже проанонсовано, що можуть запросити і Президента України», – сказав Горбач.