Експерт прогнозує Росії крах

1188

Незабаром Росію може поглинути абсолютний економічний крах. Таку думку висловив російський соціолог та історик Ігор Чубайс.

«Є об’єктивний важіль ‒ економічний. А економічна ситуація в Росії щодня погіршується. І цього року, як кажуть експерти, Україна потроху почне прирощувати свою економіку, а у нас ‒ навпаки. Росія йде до економічного краху», — заявив Чубайс.

Однак, попри те, що Росія наближається до економічної стагнації, експерт відзначив, кремлівська пропаганда і зараз успішно виконує свою місію.

«Треба визнати, що ця пропаганда успішна, тому що нею займаються професіонали. Наша країна має одну особливість: багато вільного часу люди проводять за переглядом телебачення. Тому вплив трьох-чотирьох каналів дуже потужний. Утім, попри усю обробку, помітна частина населення (15-20%) не приймає пропагандистські міфи. Навіть сьогодні дивився випуск новин, там повідомляють про епідемію грипу, яка прийшла, як ви думаєте, звідки? Звичайно, з України. За таких обставин людям складно розібратися в усьому», — додав експерт.

Насамкінець Чубайс резюмував, що все ж дві ворогуючі країни, Україна та Росія, зможуть з часом досягти певного консенсусу.  Цього, на його думку, просто не уникнути.

«Звичайно, відносини між країнами отруєні надовго. Утім, я думаю, що примирення просто не уникнути. Для цього потрібна низка факторів, зокрема, зміна політичного курсу, а значить – і зміна чинного керівництва нашої країни. Інакше ‒ кровопролиття неминуче», — підсумував історик.