Фейкове інтерв’ю Порошенка не потрапило на шпальти західних газет

304

Прес-секретар Президента України Святослав Цеголко повідомив про чергову інформаційну атаку з боку російських спецслужб.

«Російські спецслужби продовжують гібридну війну проти України.

За допомогою фальшивого листа вони спробували організувати інтерв’ю американській газеті New York Times від імені Президента України. На фальшивому бланку подали телефони та електронні адреси своїх агентів, провели переговори і навіть телефоном озвучили «відповіді» на питання», — повідомив Святослав Цеголко.

Прес-секретар також повідомив, що  журналісти з газети перевірили достовірність запису у справжній прес-службі і фейкове інтерв’ю не потрапило на шпальти.

Народний депутат від «БПП» Ірина Геращенко додає:

«Йому (прим. ред.Святославу Цеголко) зателефонували редактори з NYT , щоб уточнити кілька відповідей з » інтерв’ю президента», яке П. Порошенко не давав!

Варто тільки подякувати професійності журналістів, які подзвонили в прес- службу, перевірити інфо. Інкаше речнику президента прийшлось би вже сьогодні спростовувати фейкові інтерв’ю.

Вовани і лєксуси не дрємлють, разом зві своїми фсбшними кураторами. Інформаційна війна проти Украіни триває. І не тільки інформаційна, а і справжня», -прокоментувала на своїй сторінці в соціальній мережі Ірина Геращенко.