Фейковий Майдан – на замовлення Кремля

662

Наразі Збройні сили України, військові батальйони, добровольчі батальйони та праві сили відмежувалися від тих радикалів, які стояли на Майдані, та намагаються здійснити неконституційний переворот.

«Як жартують в мережах, двірники і розженуть фейковий майдан. Не варто застосовувати будь-яку силу по зачистці Майдану зараз. Підтримки у руху немає, очевидно, що запиту у суспільства на такі події чи на таких персонажів – теж немає.

Вони розсипались не встигнувши висунути якісь конкретні вимоги, не вписавшись в жодну парадигму, яку можна реалізувати. Громадянське суспільство не на їх стороні. Та й немає підтримки влади. Поро хоботи, які діють на підтримку Президента, але критикують дії людей, які вийшли на Майдан – це одна ситуація, а з іншого боку, там не створено середовища, яке можна було б підтримувати, це фейк», — розповів політичний експерт Віталій Кулик.

Експерти говорять, що це фейкова медіа картинка для російських засобів масової інформації, для демонстрації нестабільності та повстання.