Фінансова допомага ДНР від РФ сходить на нівець

332

«Російські куратори» невдоволені повальною крадіжкою самопроголошеної Донецької народної республіки і пообіцяли її лідеру Олександру Захарченку урізати російський транш у бюджет ДНР на 40%.

Про це пише координатор проекту «Стоп Терор» Семен Кабакаєв на своїй сторінці в Facebook.

«За розвідданими, які надійшли проекту Стоп Терор, протягом двох тижнів, йшли переговори між вищим керівництвом ДНР в особі Захарченка, Кононова, Пушиліна і кураторами з Росії в особі Суркова, Галкіна Олександра (генерала ЗС РФ), Істракова Сергія (генерал ЗС РФ)», – пише Кабакаєв.

За його словами, предмет розмови складався про те, що забезпечення військовим до літа готове і платити зарплати на деяких заводах і держпрацівникам скоро буде нічим; затримки тривають вже кілька місяців. У відповідь на це «ополченцям» нібито сказали, що «якщо не перестануть красти як це було восени», то фінансування не буде.

«Результат зустрічі: урізання бюджету ДНР на 40% у найближчі 2 місяці, поки не вирішать проблеми, до того моменту сказали викручуватися самотужки, всім набридло, що ходять з простягнутою рукою», – повідомляє Кабакаєв.

Нагадаємо, за оцінкою одного з лідерів ДНР Олександра Ходаковського, бюджет республіки на 70% залежить від дотацій з Росії.