«Фонд Енергоефективності» — запрацює незабаром

299

Уже 31 березня 2016 року запрацює нова структура «Фонд Енергоефективності». З метою щорічного зменшення споживання тепла як головного пріоритету у сфері енергоефективності Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціювало створення Фонду Енергоефективності.

Було зазначено, що активна підтримка проекту за участі донорів і міжнародних фінансових організацій (МФО), що надається вже сьогодні, дає можливість впевнено дивитися у майбутнє щодо подальшої співпраці з міжнародним співтовариством, технічної підтримки реалізації проектів і розширення масштабів діяльності.

Також, міжнародний Інвестиційний Форум стане першою міжнародною дискусійною платформою, де будуть розглядатися моделі фінансування, а також бар’єри, які необхідно подолати з метою забезпечення економії енергії, модернізації існуючого циклу попиту та пропозиції в енергетичній сфері. До участі запрошені вищі урядовці, представники міжнародних фінансових організацій, донорів, дипломатичного середовища, виробників енергії/комунальних підприємств, народні депутати, експерти, засоби масової інформації.