Фракція «БПП» під загрозою краху

352

Замість хамських заяв на адресу чинного Прем’єр-міністра керівництво Блоку Петра Порошенка має вирішити, чи готове воно брати на себе всю повноту відповідальності за ситуацію в Україні.

Про це заявив член фракції «Народний фронт» Олександр Дроздик, коментуючи виступ Юрія Луценка, у якому він порівняв Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з капітаном футбольної команди, якого нібито потрібно звільнити зі своєї посади.

«Якщо продовжувати використовувати футбольну термінологію, якою так красномовно оперує голова фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко, то варто констатувати: Юрій Віталійович як «капітан»–очільник найбільшої фракції у парламенті завів свою команду в глухий кут. Саме «завдячуючи» команді, яку очолює Юрій Луценко, Україна ризикує не потрапити на «чемпіонат Європи», проваливши безвізовий «плей-офф» через внесені народним депутатом від БПП поправки до закону про електронні декларації», — зазначив він.

«Зараз команда Луценка тріщить по швах. «Футболісти» кидають команду, дехто, формально залишаючись у складі, знайшов собі іншого – грузинського – «легіонера». Тепер ці гравці активно ганьблять своїх же колег по команді. Так може Юрію Віталійовичу, що примудрився розвалити найсильнішу команду у Верховній Раді, самому варто піти у відставку і віддати капітанську пов’язку комусь більш гідному?», — зауважив Дроздик.

«Якщо ж говорити предметно, то раніше Арсеній Яценюк назвав три сценарії виходу з політичної кризи. Так, він озвучив варіант, при якому Президент України і фракція Блоку Петра Порошенка візьме на себе відповідальність за формування нового Кабінету, нової програми і коаліції, презентує їх народу України і відповідним чином отримає підтримку. Тому фракція БПП, яка збирається провести засідання фракції, повинна показати свою політичну зрілість і в решті-решт прийняти принципове рішення. Або взяти відповідальність за ситуацію в Україні на себе, або ж покінчити з політичним хамством, давши можливість чинному уряду продовжити проводити складні, непопулярні, але необхідні реформи», — резюмував Олександр Дроздик.