Фракції вказали Соболєву на двері

206

Єгора Соболєва попросили залишити спільне засідання фракцій «БПП «Солідарність» та «Самопоміч» через критику президента.

Про це Соболєв повідомив журналістам у кулуарах парламенту в четвер.

«Через мою критику мене попросили вийти. Вони мали на увазі мої висловлювання, що президента України треба гнати, як вигнали Януковича», — зазначив він.

«Я сказав, що якщо тут є люди, які вважають, що не можуть зі мною говорити, я вийду, це для мене не проблема. Разом зі мною вийшли Павло Костенко і Андрій Журжій», — зазначив Соболєв.

За його словами, вийти з зали його попросили Ірина Луценко, Ніна Южаніна та Сергій Мельничук.

«Його запитали,чого ж ти сюди явився, якщо президента з Януковичем порівнюєш. Він сказав, що вибачатися не буде і готовий піти… Ну і пішов», — зазначив кореспонденту УП один із народних депутатів БПП.

Водночас Соболєв додав, що «Самопоміч» не збирається заходити в нову коаліцію.

«Насправді ця зустріч була ініційована нами, бо ми хотіли пояснити наші вимоги, пропозиції, де ми могли знайти спільну мову з іншими частинами парламенту», — зазначив нардеп.

«Самопоміч буде в опозиції, але може укласти угоду з прем’єр-міністром і коаліцією про те, які рішення можна спільно приймати», — додав він.

Як відомо, виступаючи у Раді перед голосуванням за відставку генпрокурора Віктора Шокіна, Соболєв заявив, що разом із Шокіним треба «гнати і Порошенка».

Пізніше заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко повідомив журналістам, що зустріч фракцій БПП і «Самопоміч» закінчилася безрезультатно.

«Ми запитали у колег їхню позицію по коаліції і уряду… Вони відповіли, що в коаліцію вони не йдуть, а готові за якихось умов підписати якусь угоду, що вони є партнерами коаліції. Коаліції меншості, уряду меншості», — цитує Гончаренка.

Депутат також зазначив, що пропозицій, про які говорили представники «Самопомочі», «немає в українській Конституції».