Гайдай: Треба терміново ліквідувати СБУ, бо це агенти ФСБ

2696

Український політтехнолог Сергій Гайдай прокоментував ситуацію, щодо роботи спецслужби України.

«Перше, що потрібно було зробити Порошенку на посту Президента – ліквідувати старе СБУ, бо нинішня структура формувалася на вихідцях з  КГБ. І зараз є зв’язки між СБУ та ФСБ. Виходить, що СБУ – фактично агенти Росії. Також за 20 років це орган ще й став мутантом: він захищає будь-кого, хто приходить до влади. Тому він розрахований не на безпеку країни, а на безпеку інтересів, боротьбу з неугодними, політичними суперниками. Такі служби дуже добре імітують і дуже часто самі являються провокаторами, щоб влада їх цінувала і боялась. Зараз в суспільстві і влади найбільший страх перед новоствореними військовими структурами, де основою являється добровольчий рух», — розповів Сергій Гайдай.

На думку експерта, СБУ зараз воює з найбільш радикальними вояками добровольчих батальйонів.

«Ці рухи, що є затримання, але при цьому представник СБУ каже, що він «не може зараз говорити», то для чого затримувати, якщо у вас немає однозначних стовідсоткових доказів, які ви можете пред’явити суспільству», — додав політтехнолог.

 • Владлен

  Порошенко, как и всякий царь, хочет иметь свою личную стражу, ничем он не лучше бандюковича, увы…

 • Sinigami

  Откуда это новое лубянское чучело выползло? Впервые слышу о нем.

 • Sindbad

  Згоден з Гойдаєм.

 • Iskander

  Ну во первых политтехнологи а также всякие политы это смешно вспомните Фесенко.Карасева это такие ниочемщики что жуть берет как можно таким платить деньги и главное за что ?И что он предлаеает если такие реформы как в МВД то как сидели всякие Рэбрэй и компани в Закарпатье так и ныне они на должностях а хотя должны мотать как минимум 20-ник.Если так и в СБУ хотят то не стоит . А предложений от этого политнолоха никаих так типа свои пять копеек это как кухонный базар по душам.Треп есть а толку нет.