«Газпром» відреагував на штраф АМКУ

252

«Газпром» вважає, що рішення АМКУ про накладення штрафу у розмірі 85,966 млрд гривень за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу є спробою чинити тиск на компанію.

Про це йдеться в коментарі компанії.

«Це викликає крайнє здивування, оскільки «Газпром «не здійснює підприємницької діяльності на території України, передаючи НАК «Нафтогаз України»природний газ на західному кордоні РФ», — зазначили в «Газпромі».

За словами представників компанії, таке рішення АМКУ не може розглядатися ні в якому іншому статусі, крім спроби чинити тиск на «Газпром».

«Газпром» має намір захищати свої права та законні інтереси всіма доступними йому з правової точки зору способами», — йдеться в коментарі.

Нагадаємо, 22 січня Антимонопольний комітет України оштрафував російський «Газпром» за монополізм на ринку транзиту газу в 2009-2015 роках на 85 мільярдів гривень.

Пізніже, в АМКУ заявили, що НАК «Нафтогаз України» у своєму розпорядженні має право вимоги дворазової компенсації від «Газпрому» за шкоду, у зв’язку з монопольними порушеннями під час транзиту газу.