Гендиректор ProZorro пішов з посади

404

Генеральний директор ДП «Прозорро» Олександр Наход покинув свою посаду.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Днями в міністерстві були оформлені всі документи і з п’ятниці я не є генеральним директором ДП «Прозорро». Що вийшло зробити за 15 місяців роботи на ДП і півтора року в проекті в цілому — написав у статті. Що буде далі — напишу трохи пізніше», — прокоментував Наход.

За його словами, це були шалені півтора року роботи.

«Не знаю жодної людини в команді, для якого його участь в проекті не було б викликом і виходом із зони комфорту, але зате і за наш загальний результат нам не соромно. Спасибі вам, друзі. Все було не марно. Ви все великі молодці і без кожного з вас нічого б не вийшло «, — зазначив він.

Крім того, Наход окремо висловив вдячність трьом людям.

«Окреме дякую за ці півтора року свого життя хочу сказати трьом людям: Олександру Стародубцю — за відкритість, сміливість, мудрість і нескінченну внутрішню дисципліну, Максиму Нефьодову — за величезну підтримку, відкритість і довіру, без яких реформа навряд чи пробилася навіть в рідному міністерстві, не кажучи вже про решту органів влади і Надії Бігун — за те, що допомогла в перші дні, коли було особливо важко, і продовжувала працювати поруч всі ці 15 місяців», — написав Наход.

Також, він висловив подяку всій команді, всім співробітникам ДП і департаменту, всім, хто продовжує допомагати реформі.