Генштаб замовчує інформацію про обстріли

688

Учора бійці розповідали про загострення ситуації в зоні АТО. Генштаб не реагував на заяви бійців, які стали заручниками обстрілів в Авдіївці.

Наразі спостерігається велика різниця у офіційній і неофіційній інформації щодо АТО.

«Це не секрет, що наших хлопців там обстрілюють. Ми не хочемо бути тією стороною, на яку потім покладуть відповідальність за зрив «Мінських домовленостей». На жаль, жертви є і вони постійні. А питання донесення інформації, швидше за все, покладається на журналістів», — прокоментував політичний експерт Анатолій Октисюк.

Також експерт зазначив, що дисонанс в інформації обумовлений інформаційною політикою Президента і Міністерства оборони, яке інколи деформує подачу інформації. Оскільки не завжди та інформація, яка подається, є об’єктивною і достовірною.

«Передача армії різної допомоги – це інформація є закритою. Навіть громадські організації, які намагаються відслідковувати ці питання, не мають інформації, бо закриті питання про тендери, про закупівлю в Міністерстві оборони. Влада це пояснює конфіденційністю і небажанням розкривати військову таємницю. Але це більше сіє недовіру», — зазначив Анатолій Октисюк.

Експерт вважає, що зараз варто вибудувати офіційну лінію комунікації між особами з міністерства та військовими, які мають показувати результат.