Геращенко причетний до знищення результатів поліграфу потенційних підлеглих Труби – журналіст

980

Народний депутат Антон Геращенко доклав руку до знищення результатів поліграфу 27 потенційних підлеглих керівника Державного бюро розслідування (ДБР) Романа Труби.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook журналіст Володимир Бойко.

За його словами, за перебігом 3 днів вийшло інтерв’ю з Трубою, який, зокрема, повідомив, що знищення результатів перевірки ініціював член конкурсної комісії Денис Монастирський.

«У зв’язку з цим хочу внести ясність: Денис Монастирський, який ініціював знищення матеріалів перевірки, є помічником-консультантом народного депутата України Антона Геращенка. Більш того, Монастирський працював з документами конкурсної комісії не в приміщенні Кабміну, а в кабінеті Антона Юрійовича, де, власне, і добирали тих претендентів, яких відхилив Труба», – написав журналіст.

Володимир Бойко додає, що наразі Труба заручився підтримкою директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника.

«Як я вже розповідав раніше, демарш Труби спричинений протистоянням між дуетом Пашинського й Турчинова, яким Труба належить на праві приватної власності, та Аваковим, який хотів би бачити в ДБР людей, підібраних Антоном Геращенком. Оскільки боротись з всесильним міністром внутрішніх справ непросто, наразі Труба заручився підтримкою директора НАБУ Ситника, підписав меморандум про співробітництво між ДБР і НАБУ і попросив Ситника забезпечити йому підтримку з боку професійних «громадських активістів» на чолі з Шабуніним», – резюмував він.