Геращенко: Звільнення заручників має отримати особливе звучання

278

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Ірина Геращенко закликала звільнити заручника – співробітника моніторингової місії ‪ООН.

«Ще 8 квітня бойовики ОРДО в окупованому Донецьку затримали співробітника моніторингової місії ООН, громадянина України. Всі ці дні міжнародні гуманітарні місії, СБУ, МЗС, мінська гуманітарна група докладали максимум зусиль, працювали в дипломатичній і політичній площині, задіяли всі можливі непублічні зусилля задля звільнення українця, який має особливий міжнародний імунітет. На жаль, на сьогодні він залишається в тюрмі», — розповіла народна депутат Ірина Геращенко.

Вона наголосила, що до нього не допускають представників міжнародних місій — ані МКЧХ, ані ООН, ані ОБСЄ.

«Я поінформувала про цей кричущий випадок координаторів від ОБСЄ і в мінській ТКГ, і в гуманітарній підгрупі. Ми закликаємо ОРДО негайно звільнити заручника! Ми закликаємо всі міжнародні організації і інститути звернути ОСОБЛИВУ увагу на ситуацію з заручниками, що їх утримують в ОРДЛО , і вимагати від контрольованих РФ бойовиків негайного звільнення заручників», — закликала Геращенко.

Нардеп наголосила, що цей кричущий випадок — яскраве свідчення, що насправді відбувається з захопленням і утриманням заручників, як важко йдуть переговори з ОРДЛО і як обмежені можливості України, якщо світ не стане поряд з нами з вимогою — звільнити всіх!

«Вважаю, тема заручників на Донбасі повинна отримати особливе звучання в ООН , ПАРЄ , ОБСЄ, всіх міжнародних організаціях», — додала Ірина Геращенко.