«Герої» «Новоросії» не можуть отримати громадянство Росії

321

Жителі Донбасу все більше скаржаться на те, що замість очікуваної допомоги і співчуття, в Росії їх зустрічають глузуванням, знущаннями, а то і відкритою агресією.

Про це у своєму блозі пише волонтер з Донецька Леонід Краснопольський.

«Масштаби «утиску російськомовних донбасівців» вже на території Росії такі, що створюється враження, що справа тут не тільки в невдоволенні росіян. За останній час, судячи з того, що розповідають мої знайомі з Донецька, кількість людей в місті збільшилася відсотків на 10 – думаю, саме за рахунок невдачливих шукачів щастя на території РФ.

З огляду на кількість біженців, котрі вже повернулися з Росії в Донецьк, «видавлювання» їх із сусідньої держави сплановано і санкціоновано в Москві. І зараз робиться все, щоб повернути політиків-утікачів з Донбасу «Новоросії» назад у стійло – вибачте, резервацію. Адже саме в резервацію має намір перетворити «Лугандон» Кремль», – пише він.

Втім, жити в цій зоні мають не тільки біженці з числа мирного населення, а й «герої» «Новоросії», розмірковує Леонід Краснопольський.

«В мережі можна знайти багато історій про те, як «ополченцям», в тому числі й обвішаним з ніг до голови орденами бойовим командирам, масово відмовляють в наданні громадянства РФ», – додає він.