«Глава НАБУ — базарна баба! Що хоче, те і меле», — Холодницький

1135

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький зараз не спілкується з керівником Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником

На запитання журналістів про те, чи спілкується Холодницький з керівником НАБУ після скандалу з прослуховуванням, антикорупційний прокурор відповів:

«А мені з ним нема про що говорити. Він не є керівником органу досудового розслідування, не є слідчим і не підписує ніяких процесуальних документів. Він — просто базарна баба, яка озвучує по телевізору різну неправду. (…)

Мені зараз із ним нема про що говорити. Зараз робота йде просто в законному руслі. Є підстави — даю згоду. Нема — не даю. І нехай він там розповідає що хоче про те, як ми гальмуємо. Нехай ходить скаржитися в посольства, до різних борцунів. Це його справа. А у нас — рутинна робота. Треба краще працювати, а не піаритися і лайкати. І не жити в фейсбуках і інстаграмах. (…)

Випадало читати чергові інформаційні виплески Ситника про те, що якщо я залишуся на посаді, то це буде крах системи… Ну, у нього завжди все апокаліптично. В усіх усюдах крах, тільки він один — крутий пацан. Що хоче, те і меле, і тут я нічого коментувати не хочу. Очікуємо рішення КДКП.»