Google тестуватиме платіжну систему, що працює за принципом роспізнавання обличчя

245

Компанія Google заявила про запуск пілотного проекту платіжної системи Hands Free, яка звільняє користувача від фізичних операцій з телефоном, гаманцем або кредитною карткою.

Застосунок Hands Free використовує GPS, Wi-Fi і Bluetooth для того, щоб визначити, чи перебуває користувач у закладі, який бере участь у пілотному проекті. Щоб скористатися цим застосунком, покупець має встановити дійсну фотографію у профілі і прив’язати банківську картку. Затим під час оплати покупок на касі користувачеві достатньо сказати «I’ll pay with Google» (англ. – «Я сплачу за допомогою Google»). Якщо каса обладнана камерою, то для підтвердження покупки більше нічого не треба – система сама підтвердить особу користувача, порівнявши з фотографією у профілі. Якщо каса не обладнана камерою, то продавець уточнить ініціали покупця, щоб підтвердити його особу, після чого підтвердить оплату через касовий термінал.

У Google підкреслюють, що камера, за допомогою якої підтверджують особу користувача, не зберігає зображення обличчя локально або на сервері – воно видаляється одразу ж після оплати.

Видання зазначає, що в рамках пілотного проекту платіжна система працюватиме в деяких магазинах, кафе і ресторанах в південній частині затоки Сан-Франциско. Для використання Hands Free користувачеві потрібен телефон на платформі Android не нижче версії 4.2 або iPhone 4S чи новіше. Додатки для Android і iOS доступні для завантаження в Google Play та iTunes.

Источник5 канал
Поделиться