ГПУ може очолити прокурор, який розкрив убивство Гонгадзе

262

У соцмережах активно обговорюють імовірного кандидата на пост генпрокурора

Зокрема, ідеться про Юрія Столярчука, який зараз займає посаду заступника генпрокурора.

«Схоже, новин генпрокурором буде Юрій Столярчук. У лідери генпрокурорського забігу вибивається ось ця «темна конячка» з густими чорними бровами», — написала у «Фейсбуці» екс-керівник прес-служби прокуратури Києва, журналістка Олена Яхно.

«З одного боку, це явний прокурорський секонд хенд, такий собі апгрейд Шокіна. Немає сумнівів, що він буде абсолютно лояльним до портрета. З іншого боку, практично всі мої знайомі прокурори відгукуються про нього як про висококласного професіонала. Один з прокурорів, який працював з ним дуже близько, від нього в захваті. Каже, що він «досить наполегливий, думаючий, але без шизи», — написала вона, зазначивши, що саме Столярчук зібрав докази про причетність Пукача до вбивства Гонгадзе і брав участь в його арешті.

«Розповідають, що Столярчук і далі почав розкручувати клубок, але тут відбулася зміна генпрокурорів. Призначили донецького Васильєва, який швиденько відправив Столярчука на пенсію. А йому тоді було трохи більше сорока — самий розквіт», — зазначила Яхно.

Нагадаємо, як повідомляли раніше ЗМІ з посиланням на джерела в Адміністрації президента, на зміну генпрокурору Віктору Шокіну розглядаються дві основні кандидатури – його заступник Юрій Столярчук та Юрій Луценко.