ГПУ усуває з посад слідчих, які розслідували справу «діамантових прокурорів»

177

У Генеральній прокуратурі тривають звільнення правоохоронців, які розслідували справу «діамантових» прокурорів. Про це повідомляє заступник генпрокурора прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе в своєму Facebook в четвер.

«Звільнення тривають. Сьогодні всім іншим нашим хлопцям, які безпосередньо брали участь у справі «діамантових» прокурорів, продовжують по черзі вручати повідомлення про звільнення», — пише він.

За словами Сакварелідзе, в зв’язку з цими подіями 24 березня біля ГПУ (вул. Різницька, 13/15) об 11:00 буде проходити акція на підтримку команди, «яку намагаються цинічно вичавити з ГПУ в помсту за принципову позицію в боротьбі з корупціонерами».

Як відомо, 21 березня почався судовий розгляд справи «діамантових» прокурорів по суті.

Заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця звинувачують в отриманні багатомільйонних хабарів.

Раніше заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе закликав громадськість приєднатися до штабу контролю над справою «діамантових прокурорів», щоб не дати спустити її на гальмах.