Грибаускайте про результати референдуму: Ніхто не стане на шляху України до Європи

241

Коментуючи негативні результати референдуму в Нідерландах, президентка Литви Даля Грибаускайте запевнила українців у підтримці своєї країни.

Президентка Литви Даля Грибаускайте у четвер, 7 квітня, у відеозверненні, присвяченому результатам голосування в Нідерландах щодо угоди про асоціацію Україн-ЄС, висловила підтримку України та її курсу на євроінтеграцію. «Ніхто не може стати на шляху України до Європи. Тому що Україна завжди була в Європі і завжди залишатиметься в Європі», — заявила вона.

На думку Грибаускайте, негативні підсумки референдуму в Нідерландах означають, що на процес інтеграції України до Євросоюзу тепер може піти більше часу, ніж вважали раніше, але його результат очевидний. «Це було вирішено на Майдані. Немає жодного сумніву в тому, що майбутнє України — в руках кожного українця», — зазначила вона.

Наприкінці відеозвернення президентка Литви звернулася українською мовою до українців: «Сьогодні ми маємо стати більш об’єднаними і рішучими, готовими до реформ, інтеграції та нової європейської України. Литва й уся Європа будуть на вашій стороні. Слава Україні!»

Нагадаємо, що 6 квітня у Нідерландах відбувся референдум щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС. За попередніми результатами, 61,1 відсотка виборців висловилися проти угоди. Явка склала 32,2 відсотка, однак такі дані ще не є остаточними.